Kolczyki na sztyftach – dyskretne i stylowe

Jeśli chcesz zamówić kolczyki na sztyftach, powinieneś odwiedzić tę stronę

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, wpływa zarówno wykorzystany do ich zrobienia metal, wzór i szlachetne minerały, ale również typ zapięcia. Na rynku dostępne są rozmaite rodzaje zapięć – na przykład wiszące bigle oraz małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla wszystkich Pań, które lubią minimalizm i wygodę, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie zahaczają o odzież i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie ważna okazuje się również różnorodność wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie modele na wyjątkowe okazje oraz te, które śmiało możemy nosić do pracy.

Stylowe kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach okazują się nierzadko naprawdę eleganckie, a jednocześnie nie rażą zbytkiem. Najlepszym pomysłem okażą się z pewnością srebrne kolczyki wysadzane niewielkimi, ozdobnymi minerałami – topazem lub bursztynem. Najlepiej wyglądać będą przy skromnych, ale stylowych strojach – ich wkomponowanie ułatwiają niewielkie gabaryty oraz prosty projekt.

Kolczyki na sztyftach potrafią zaskoczyć

Z identycznych względów kolczyki na sztyftach mogą być zakładane również do zwykłych strojów. Do pracy dobrze nosić zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają niemal tak korzystnie, co prawdziwe, a ich ewentualne zapodzianie nie będzie tak dotkliwe. Sztuczne minerały, które szczególnie dobrze komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Czasem również warto postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z tworzywa sztucznego humorystyczną ozdobą.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]