sklep z książkami online, hurtownia książek warszawa

Gdzie kupić książki małych wydawnictw? Sprawdź ofertę internetowej księgarni

Literatura umila życie i jest cudownym sposobem na to, aby choć na jakiś czas uciec od codziennych kłopotów. Mimo pojawienia się w XX wieku solidnej konkurencji jakimi są telewizja, internet i filmy, książki nadal będą ważną częścią naszego życia, bo nawet współcześnie rodzice z reguły starają się, żeby ich pociechy miały z nimi kontakt.

Czy współcześnie warto jeszcze czytać książki?

Dzisiaj książki nie są najtańszym hobby, głównie z tego powodu, że od roku 2020 cena papieru wciąż wzrasta. Ale nie znaczy to, iż trzeba zrezygnować z tradycyjnych książek, całkowicie porzucić czytanie i czerpać przyjemność tylko z bibliotek platform streamingowych. Trudno przytoczyć wszelkie pożytki jakie daje regularne poświęcanie czasu książce. Lektura przed snem pomaga łatwiej się odstresować i przynosi oczom wytchnienie od negatywnego wpływu niebieskiego światła emitowanego przez otaczające nas zewsząd ekrany smartfonów, telewizorów oraz komputerów. Przynosi to silniejszy sen, a w efekcie także generalnie lepsze zdrowie. Codzienne czytanie książek to również świetny sposób na poszerzanie słownictwa, a zatem i lepsze radzenie sobie w komunikacji z innymi ludźmi w bezpośredniej rozmowie i pisemnie. Książki poszerzają też horyzonty, bo pozwalają poznać opinie i pojmowanie świata ludzi z odległych kręgów kulturowych, politycznych bądź religijnych.

Internetowe hurtownie książek i księgarnie – w nich zamówisz publikacje mniej znanych autorów

Nie tak łatwo jest dzisiaj nabyć książki w sklepie stacjonarnym. Niewielkie księgarnie bankrutują z uwagi na bardzo wysokie koszty ich prowadzenia. Natomiast supermarkety na swoich półkach oferują tylko powieści modnych pisarzy, ponieważ jest to produkt, który bez trudu się sprzeda. Miłośnikom mało znanych lektur, wciąż poszukującym nowinek i czerpiącym radość z czytania książek mniej znanych pisarzy, pozostają zakupy w internetowych księgarniach, nierzadko działających również w roli dystrybutora. Kupno książek przez internet jest nadzwyczaj wygodne i zazwyczaj o wiele bardziej ekonomiczne. Księgarnie online regularnie dają duże rabaty (nawet na nowe publikacje), mają w w sprzedaży powieści z mało znanych wydawnictw i często przy zamówieniach powyżej pewnej kwoty oferują wysyłkę gratis.

Dane teleadresowe:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa