Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Kup etykiety na bimber.

Tradycja ofiarowania prezentów na różnorodne okazje znana jest od setek lat i od samego jej źródła najczęściej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanym podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć alkoholu na osiemnastkę, urodziny bądź wesele. Jak jednakże wyróżnić się z tłumu, w przypadku, gdy pozostali goście pomyślą o tym samym?

Etykiety na wódkę weselną – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarek od Państwa Młodych

Na obiadach weselnych trunki nie tylko stoją na stołach, ale także coraz częściej nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako forma podziękowania za przybycie na ślub. Ale taka butelka z trunkiem wyskokowym może także stać się w cenną pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, gdy będzie już pusta. Wystarczy spersonalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę, na których można zamieścić informację o imionach nowożeńców, dacie i miejscu ślubu bądź podziękowanie za przybycie. Etykiety na butelki można zamówić w przeróżnych barwach i wzorach, dlatego bez trudu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już wyłącznie od fantazji państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber i inne trunki wyskokowe można wykorzystać nie tylko przy okazji ślubu – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie urodzinowej bądź wieczorze panieńskim.

Ozdób własne alkohole wymyślnymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym napisem można dekorować flaszki z domowej spiżarni. Jeżeli na własną rękę produkujesz nalewki, wina czy soki, a następnie dzielisz się nimi ze znajomymi albo rodziną przy przeróżnych okazjach, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę prostej butelki. W dodatku flaszki można również oznaczać przy użyciu wielokolorowych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]