Derki dla koni – gdzie kupić?

Sprawdź, gdzie nabyć derki, wejdź na horse-trade.pl/pl/c/Derki/45

Derki to okrycie dla konia, które zapewniają zwierzęciu komfort termiczny, jak również ochronę przed kurzem lub owadami. Jakiego rodzaju derki można obecnie nabyć w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się charakteryzują?

Derka dla konia – wybierz szeroki asortyment

Derki dla koni osłaniają jego zad, tułów, a w niektórych modelach także szyję i pełnią bardzo ważne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, polarowe, osuszające, stajenne, a także padokowe. Grubsze, polarowe lub wełniane modele są używane po treningu lub w czasie przewożenia konia – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często używane są też derki wykonane z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane na wybiegu lub zimą. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W ofercie sklepu Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę poruszania się.

Derka dla konia – dobierz dodatkowe akcesoria

Dobrze dobrana derka to nie wszystko – ważne są także profesjonalne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, jak również gwarantują zwierzęciu dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje m.in regulowane i wykonane z elastycznego materiału pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać optymalne rozwiązanie dla każdego konia, a sprawna dostawa pod wskazany adres zapewnia maksymalną wygodę zakupów.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]