Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Jeśli szukasz oryginalnych części Renault, koniecznie wejdź na france-car.com.pl

Auta Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 r. Polacy kupili ponad 5500 modeli Scenic oraz aż trzy i pół tysiąca pojazdów Megane. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym popytem cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie zakupiono prawie 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie najczęściej się psują?

Kupiłeś wyśniony samochód i pragniesz jak najodpowiedniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do przeróżnych modeli tego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy nadwozia, układu chłodzenia, silnika oraz podwozia, jak i wiele innych. Z recenzji użytkowników wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu uskarżają się właściciele modelu Clio. Podobne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega także ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, które chcą na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]