Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Jeśli chcesz nabyć profesjonalną chemię gospodarczą, koniecznie wejdź na https://verdeavis.pl

By utrzymać czystość – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w domu – niezbędne są stosowne sprzęty oraz preparaty. O ile do zwykłych prac porządkowych zwykle wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to dużo zadań będzie wymagało zastosowania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czystości pomagają uporać się nawet z ciężkim brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i eliminację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie wytwórców i dystrybutorów chemii przemysłowej?

Chemia przemysłowa – dla kogo?

Oferta środków do czyszczenia skierowana jest zarówno do przedsiębiorstw (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię przemysłową znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnorodnych powierzchni – również tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego umycia. Są wśród nich środki stworzone z myślą o eliminacji charakterystycznych zabrudzeń, między innymi ognisk pleśni, kamienia kotłowego, graffiti czy też osadu z tłuszczów.

Chemia przemysłowa – konserwacja powłok

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na konserwację oraz ochronę powierzchni w znacznym stopniu narażonych na szkodliwe działanie rozmaitych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki do zabezpieczenia stali przed korozją, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, a także środki chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. betonu bądź linoleum) i nie tylko chronią je przed brudem, ale również nadają im piękny wygląd.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]