balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina

Baniak do wina – idealny do przechowywania domowych alkoholi

Balon na wino to wspaniały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi własnej roboty. W jakich pojemnościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze zastosować?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny prezent dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji urodzin, rocznicy ślubu, jubileuszu, imienin czy obrony pracy licencjackiej. 2-litrowe zbiorniki na wino to również doskonała ozdoba stołu w trakcie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – złotych godów, osiemnastek, wesela i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon na wino wspaniale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Gąsior na wino – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chcesz poczęstować uczestników domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe baniaki do wina wytworzone są z grubego, wytrzymałego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]