Wyprawy w góry – trekkingi w egzotycznych zakątkach świata

Unikalna oferta wypraw w góry znajduje się pod tym linkiem

Lubisz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś wymagającym podróżnikiem, który ceni bezpieczne i solidnie przygotowane eskapady pod opieką doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Exploruj.pl organizuje wyprawy, których celem są szczyty prawie każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy cenią czynny wypoczynek i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych ekspedycjach. Aby wziąć udział w wyprawie nieodzowny jest odpowiedni stan zdrowia, a także świetna kondycja fizyczna. Prowadzone przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy warianty o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające oraz na poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to trekking dla turystów sprawnych fizycznie, które uczestniczyły już w eskapadach na szczyty gór wyższych niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się wyprawy bardzo wymagające, które rekomenduje się jednostkom o zaawansowanych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Czemu powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane przeżycia. Pozwalają zarazem wcielić w życie pragnienia oraz sprawdzić się w trudnych sytuacjach. Exploruj.pl zatrudnia profesjonalnych przewodników i liderów znających specyfikę górskiego terenu, ale również chętnie dzielących się posiadanym doświadczeniem z uczestnikami ekspedycji. Są oni także w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. w Himalaje, Alpy czy na pasmo Pirin.

Dane teleadresowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]