Obozy tenisowe

Obóz tenisowy - zobacz unikalną ofertę

Wakacje to okres, który możesz spędzić w domu, oglądając kolejne programy w telewizji. Można też spędzić je aktywnie. Ciekawą opcją spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na obóz tenisowy.

Obóz tenisowy – nauka przez zabawę

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać odpowiedni dla siebie kurs nauki tego sportu. Przeważnie lekcje odbywają się w 4-osobowych grupach po 3 godziny treningu każdego dnia. Oprócz tego, dzieci chodzą do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego rodzaju zabawach. Nie zabraknie również tradycyjnego zwiedzania. Zaś w czasie kilkugodzinnego rajdu można podziwiać lokalną przyrodę.

Obóz tenisowy – dokąd jechać?

To nieprawda, że najlepsze wakacje to wyjazdy za granicą. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba być na drugim końcu świata. Równie ciekawie może być w Beskidach. Właśnie w takich miejscach organizowane są najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe adresowane są w szczególności do młodszych. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i uczniowie szkół podstawowych. Istnieją również oferty dla całych rodzin.

Dane teleadresowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]