Czapraki dla koni – konstrukcja i zastosowanie

Kup czapraki dla koni na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki – konstrukcja i zastosowanie

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne elementy ochronne, które gwarantują zwierzęciu komfort, a równocześnie chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu stosownych materiałów wyśmienicie chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeśli potrzebujesz nabyć wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wykonane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje wysoki komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby całkiem dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także podnosiły komfort jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale też dobrze się prezentują. Produkty te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele posiadają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki mocuje się do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odszukasz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]