Rysowanie to Twoje hobby? Rozważ kurs digital painting!

Na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/ odnajdziesz pełną ofertę kursu digital paintingu.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest wszechstronnie wykorzystywana między innymi w filmie, reklamie i grach komputerowych. Chcesz rozwinąć się hobbystycznie albo zawodowo? Sprawdź ofertę kursu digital painting i poznaj techniki malarstwa cyfrowegopomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, a także obrabiać zdjęcia w Photoshopie. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting to niewielkie grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy obejmuje 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie kursanci poznają działanie programów graficznych, podstawy proporcji i anatomii człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak posługiwać się maskami i warstwami, odwzorować światło, a także tworzą własne postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla pasjonatów i przyszłych specjalistów

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o amatorach, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z filmem, animacją, grami komputerowymi i reklamą.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]