Silniki elektryczne prądu stałego i motoreduktory – gdzie je zamówić?

Wszystko o producencie silników elektrycznych prądu stałego znajdziecie tutaj.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz szersze wykorzystanie robotyki w najróżniejszych sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z zakresu układów napędowych i sterowania. Polska firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od uznanych światowych producentów.

Silniki DC i BLDC, motoreduktory i przekładnie od renomowanych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku firma Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych) oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne kompaktowe serwonapędy charakteryzujące się wysoką żywotnością oraz solidnością. Opracowane przez Harmonic Drive przekładnie i napędy wykorzystuje się m.in. w produkcji robotów przemysłowych, frezarek czy układów służących do automatyzacji intralogistyki, a ze względu na możliwość ich użycia w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je też w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest także dostawcą produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z najmniejszych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które wyróżniają się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, szeroką obsługą informacji zwrotnych oraz wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Z kolei serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Polska spółka Ultra Robotics dostarcza też produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp, Positec oraz Bodine Electric Company.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]