Rozwiązania dla biznesu – aplikacja Flobo, czyli automatyczna obsługa należności

Skieruj się na https://bit.ly/34XcHUt, aby znaleźć informacje o automatycznej księgowości.

Prowadzący własne przedsiębiorstwa nieprzerwanie poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć koszty działalności, a równocześnie zredukować czas tracony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Polska aplikacja Flobo, będąca jedną z pierwszych na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale również obsługuje windykację niezapłaconych należności.

Jak działa automatyczne księgowanie faktur?

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wystawionych fakturach, a następnie obserwuje czy przyszły wpłaty od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie poszczególnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu innych istotnych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale również i tych małych, które w miesiącu obsługują około stu dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy nieustannie borykają się z nieterminowymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – sprawdź czy przyda się w twoim biznesie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo oferuje kilka wariantów automatycznej obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która najlepiej zaspokoi Twoje wymagania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, tym samym świetnie zda egzamin w uczelniach prywatnych lub językowych, innymi słowy tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Flobo przyda się także hotelom, hostelom, a nawet biurom podróży – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w określonych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy pomiot za realizację usługi żąda wcześniejszej opłaty, Flobo będzie kontrolować wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]