Kancelaria prawna – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest wyjątkowo rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje, za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie lub odszkodowania za wypadki komunikacyjne. Przykłady tego rodzaju spraw można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, jak np. upadek na uszkodzonej nawierzchni. Bardzo często prowadzimy także sprawy wynikłe ze strat zaistniałych w trakcie wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. niezgodnością wykupionej oferty z faktycznym stanem hotelu czy kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zwracają się do nas również osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej, powikłania przy operacji lub porodzie czy podanie nieodpowiednich leków.

Rola kancelarii radców prawnych w postępowaniu o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań o odszkodowanie mierzymy się z traumatycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza, wypadek komunikacyjny, w którym zginęła bliska im osoba czy pobicie. Zawsze wiąże się to również z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani Klienci. Naszym obowiązkiem w takim przypadku jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może dociekać nasz Klient. Brak jest w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie pozwala nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.