Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Skieruj się tutaj, aby zaopatrzyć się w srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej nabywanych przez Polki dodatków. Sprawdzają się na każdą sytuację – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy w czym tkwi sekret, że są tak chętnie kupowane oraz w jakich salonach możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najpopularniejsze są subtelne sztyfty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, a równocześnie eleganckie. Równie często wybierane są wiszące akcesoria, które cudownie podkreślają sylwetkę. Są ozdobione kosztownymi kamieniami albo całkowicie proste. Akcesoria wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku błyskotek z tworzyw sztucznych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na próbę oraz technikę ich produkcji – najbardziej niebanalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – co zrobić żeby były zawsze wypielęgnowane

Żeby srebrne kolczyki ciągle prezentowały się nienagannie, należy skrupulatnie je pielęgnować i na bieżąco usuwać wszystkie zabrudzenia. Powinno się wycierać je co jakiś czas miękką ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne balsamy czyszczące, a przeznaczone na ważne okazje kolczyki trzymać w szczelnych woreczkach. Nie sprawdzajmy natomiast starych sposobów czyszczenia, typu pasta do zębów czy sól. Takie preparaty mocno rysują delikatną fakturę srebra.

Gdzie nabyć srebrne kolczyki?

Ogromny wybór biżuterii jest bez wątpienia w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i rozmaite promocje. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobny komfort, który na pewno docenią w szczególności zapracowane kobiety.