kolczyki serca

Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Kolczyki serduszka są jednym z najchętniej wybieranych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – pasują na każdą okazję, bardzo dobrze akcentują urodę, są również znakomitym pomysłem na podarek. Jakie rodzaje kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego zwykle są wytwarzane kolczyki serca?

Kolczyki serduszka – do szkoły i na wieczory w teatrze

Motyw serca jest popularnie wykorzystywany w jubilerstwie. Jest on punktem wyjścia do tworzenia kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serduszka są bardzo delikatnym dodatkiem do szeregu stylizacji. Wytwarza się je zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest z reguły wybierany na zwykłe okazje – ubieramy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, tylko delikatnie podkreślają naturalne piękno kobiety. Z kolei długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do pozornego wysmuklenia szyi oraz wyszczuplenia oblicza. Tego rodzaju kolczyki pasują na bale sylwestrowe, wizyty w teatrze bądź romantyczne kolacje i doskonale komponują się one ze stylowymi sukniami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serduszka – idealny prezent dla ukochanej kobiety

Na rynku obecne są kolczyki serca wytworzone ze złota oraz srebra. Popularne są także kolczyki pozłacane, które są niedrogie, a zarazem wyglądają nader efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i modele na sztyftach mogą być przystrojone drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które zaakcentują urodę właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serca w kolorze lazurowym bądź rubinowym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można ofiarować w prezencie członkowi rodziny, np. na Dzień Babci, rocznicę ślubu oraz z wielu innych okazji. Podarowane ukochanej kobiecie – babci, partnerce albo dziewczynie, kolczyki serca będą wiecznie przypominać o łączącym was uczuciu, miłości i szacunku.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]