Długie kolczyki – wysmuklają szyję i twarz

Jeśli chcesz nabyć kolczyki długie, koniecznie wejdź na www.bizutik.pl

Szykowna biżuteria znakomicie podkreśla naturalne piękno każdej kobiety i sprawdza się w różnych sytuacjach – można ją nosić romantyczne rendez vous we dwoje, na wielkie przyjęcia bądź do pracy. Jak dopasować długie kolczyki w zależności od typu urody?

Kolczyki długie – jak je dopasować?

Długie kolczyki współgrają z rozmaitymi rodzajami urody – mogą je nosić kobiety o krągłej twarzy, jak i te ze stanowczo uwydatnionymi kośćmi policzkowymi. Wszystko zależy od rezultatu, jaki pragniemy ostatecznie uzyskać. Kolczyki długie na co najmniej dwa cm znakomicie wysmuklają szyję oraz wyszczuplają twarz, a szczególne ku temu właściwości mają wzory kolczyków o pociągłym i wąskim kształcie, przykładowo, w formie pałeczek bądź liści. Modne są też wiszące kolczyki w formie delikatnych łańcuszków, które stanowią subtelny akcent, który nie dominuje stylizacji, a przy tym pięknie wyglądają na uszach. Za sprawą należycie dopasowanej biżuterii cała sylwetka staje się wizualnie smuklejsza i sprawia wrażenie lżejszej. Długie kolczyki mogą także przybrać kształt kół – te modele nie wydłużają szyi, ani nie podkreślają konturów twarzy, sprawdzą się zatem w przypadku pań, którym zależy na osiągnięciu subtelnego wydźwięku stylizacji.

Kiedy możemy nosić długie kolczyki?

Kolczyki długie pasują zarówno na co dzień i na świąteczne okazje. Będą doskonałym uzupełnieniem szykownej sukienki, ubranej przykładowo na uroczystości weselne, bal sylwestrowy czy też bal maturalny. Śliczne srebrne kolczyki z lazurowymi kamieniami zaakcentują niebieską barwę oczu, a złocone pałeczki będą bardzo dobrze harmonizować z innymi elementami biżuterii. Na co dzień można z kolei zakładać długie kolczyki srebrne w formie liści – są niezobowiązujące i znakomicie uwydatniają charakter casualowych stylizacji. Na romantycznej randce najlepiej zaprezentują się natomiast wiszące kolczyki złocone z cyrkoniami, których niesamowity blask na pewno urzeknie każdego. Wspaniałym pomysłem na biżuterię na spotkanie służbowe są długie srebrne kolczyki ze szlachetnymi perełkami – to znak ponadczasowej klasy.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]